متخصصین سیستم های بتن ریزی

تنوع سیستم های قالب بندی این شرکت، شامل انواع سیستم های قالب بندی مدولار، سقفی، قالب های پرنده، قالب های لغزنده (اسلیپ فرم) به همراه انواع جک های باربر، این امکان را بوجود می آورد که طراحی سیستم های قالب بندی متناسب با شرایط و نیازمندی های خاص هر پروژه انجام شود. به نحوی که کیفیت، کارایی، سهولت و سرعت بالا در اجرا و همچنین اقتصادی ترین طرح ارائه گردد.

با استفاده از نیروهای متخصص داخلی و خارجی در دفتر فنی این شرکت، امکان طراحی و ساخت سیستم های قالب بندی جهت سازه های خاص همچون سد، عرشه پل ها، تونل های جاده ای و فاضلابی، مخازن آب، سیلوها، کالورت ها، قطعات بتنی پیش ساخته (سگمنت) و دیگر موارد خاص امکان پذیر می باشد.

این شرکت با سرمایه گذاری در واحد تحقیق و توسعه، آماده ارایه هرگونه مشاوره در خصوص قالب ابنیه بتنی می باشد. توانایی پیشنهاد بهترین راهکارهای اجرایی برای هر پروژه افتخار تیم فنی ماست. با تلفیق تجربه و نوآوری، تضمین خدمات پس از فروش آن چنان که شایسته مشتریان می باشد بسیار آسان خواهد بود.

شرکت کومش فرم

شرکت کومش فرم صنعت، از سال 2004 میلادی با نام تجاری Formo Industries در دوبی (امارات متحد عربی) آغاز به کار نموده است که در زمینه طراحی و تولید قالب های بتنی و سیستم های داربستی فعالیت می نماید.Formo Industries طی یک دهه فعالیت، با اجرای پروژه های بزرگ در سه قاره دنیا، نام خود را به عنوان یکی از موفق ترین تولید کنندگان قالب ابنیه بتنی صنعت راه و ساختمان ثبت نموده است. این شرکت در شمال آفریقا، چین، استرالیا و کشورهای حوزه خلیج فارس مانند امارات متحد عربی، بحرین، قطر، عمان، کویت، عربستان سعودی، سوریه، اردن و عراق پروژه های موفقی داشته و دارد.

شرکت “کومش فرم” با در اختیار داشتن کارخانه ای مجهز و نیروی انسانی مجرب واقع در شهرک صنعتی سمنان، قادر است تمامی نیازهای صنعت قالب بندی را با نگاهی مهندسی و دقیق تامین نماید. استفاده از ماشین آلات و دستگاه های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، خط رنگ کوره ای اتوماتیک در کنار کنترل کیفیت دقیق، ما را به هدفمان که تامین تمامی نیازهای قالب بندی پروژه های مشتریان می باشد، نزدیک می سازد.